I když život asi nikdy nebude jako peříčko, je toho přitom i tak překvapivě hodně, co můžeme jako lidé dělat.
Myslím, jak ovlivňovat svou energii, svou náladu, své prožívání, své vztahy. Většina toho je nám ale už staletí ne-li tisíciletí zastírána.
Je nám podsouváno, že jsme „jen lidi“ a musíme trpět a nést svůj úděl a tak podobně.

cropped-cropped-pstrosi-pirko-upravene-e1655987158293.png

A co když řeknu, že máme možnosti přímo nepřeberné?
Co když řeknu, že už tím, že se rodíme jako lidská bytost, je nám dána možnost pracovat s energií na každodenní bázi?
Ano, skutečně je to tak. Není to dokonce ani nikterak těžké, složité a zdlouhavé. Během pár vteřin se můžeme cítit o kila kamení lehčí.
Po náročném telefonátu nebo setkání s rodinou už nemusíme být vyždímaní jako citron.

cropped-cropped-pstrosi-pirko-upravene-e1655987158293.png

A hlavně
– mé oblíbené hlavně, které mě přivedlo k magii a práci s energií –
hlavně když komunikace nefunguje, selhává přes veškerou naši snahu a nejde nic posunout dál, není nic ztraceno.
Stačí jít o patro výš, než je komunikace slovy a ovlivnit situaci „ze zálohy“ a přesto čistě. Žádná černá magie.
To všechno na kurzu naučím a do hloubky vysvětlím.

Na co se můžeš v kurzu těšit?

Povíme si o základech magie. Co je to černá magie a co bílá. Jak se liší vědomé čarování od nevědomého? Jak si nesprávně pojatou magií nepokazit karmu? K čemu slouží ochrany, obrany a čištění energií? Můžu nějak pomáhat dalším lidem a nebo můžu čarovat jen pro sebe? Jak magii správně dávkovat? Co je práce s Duchy živlů a jak zjistím svůj dominantní živel?
Plus první technika.

Postupně budeme rozvíjet čarodějné techniky. Každé pondělí, středu a pátek se naučíme jednu novou techniku, kterou si ihned vyzkoušíme. Ve skupině pak zodpovím všechny otázky, které tě k probíraným tématům jen napadnou. Projdeme si tak celkem 12 technikami.

Zase trocha teorie. Jak používat naučené techniky v situacích, které nejde předvídat? Trocha čarodějné improvizace. Existuje i něco jako prevence před černou magií? Jak je to s přirozenou magickou imunitou lidské bytosti a jak ji podpořit? Q&A video na to, co se ukáže jako nezbytné dovysvětlit z otázek žen za celou dobu. Plus jedna technika navíc.

Co budeš díky kurzu zažívat ve svém životě?

Trochu toho organizačního infa časově:

6 měsíců přístup k videím

Videa ke kurzu budeš mít k dispozici na webu ještě půl roku po skončení kurzu a budeš tak mít dostatek času zopakovat si cokoliv, co budeš aktuálně potřebovat.

FB skupina s informacemi

FB skupinka ke kurzu bude po skončení kurzu archivována a zůstane ti k dispozici k prohlížení také následujícího půl roku.

moje podpora - o 2 týdny déle

Moje aktuální podpora k čarování v průběhu kurzu. Plus dva týdny navíc, kdybys něco nestihla a chtěla se zeptat.

Z dotazů, které mi ke kurzu přišly – odpoví i Tobě?

FAQ - autentické Q&A

Dotaz: Káťo, moc mě to láká, jen mam dotaz, úplně extra nedisponuju časem, vedle shlédnutí videí je kurz jak časové náročný? Budu potřebovat třeba večer být sama na nějaký rituál? Nebo všechno kouzleni zmáknu během dne?
Odpověď: V kurzu nebudeme probírat žádné rituály. Techniky, které budeme probírat jsou velmi rychlé a jsou použitelné kdykoliv a kdekoliv. Je možné je dělat třeba i v tramvaji cestou do práce. Nikdo nic nepozná a přitom čarujeme. Provedení zabere do pěti minut, častěji jde o sekundy. Z kurzu bude nejdelší úvod a vysvětlení základů. Samotná praxe pak bude svižná 🙂

Dotaz: aha to mě vlastně nenapadlo ze i takhle se dá kouzlit 🙂
Odpověď: ano, kouzlení nejsou jen rituály. Rituály jsou vhodné například na čištění rodových linií, kdy proces zabere třeba hodinu, ale to v kurzu dělat nebudeme. V kurzu bude „magie denní potřeby“ a ta je rychlá, ale velmi účinná a nic dalšího k ní nepotřebujeme 🙂

Dotaz: takže třeba ochrana sebe sama před negativní energií někoho jiného? Tohle mě tak napadá ze by mohla být magie kterou bych mohla využívat 🙂 nebo třeba ze i sama sebe nějak posílím?
Odpověď: obojí. 🙂 Naučíme se jak se očistit od již nabalené negativní energie někoho dalšího. Jak posílit sebe sama novým zacházením se svou vlastní energií. 🙂 Ochrana jako prevence předem v kurzu taky je. Dokonce i ochrana a čištění dětí a věcí. 🙂

Dotaz: Káťo jsou ke kurzu potřeba dokoupit nějaké speciální předměty? Nebo mi stačí kurz a hotovo?
Odpověď: Ke kurzu už nebude potřeba nic dalšího 🙂 Díky moc za dotaz 🙂

Dotaz: díky, já žádné speciální kouzelné předměty doma nemám, pouze polodrahokamy, tak bych musela dokupovat. Tak jsem si to totiž představovala, ale takhle je to jednodušší 🙂
Odpověď: Nene, nebudeme potřebovat ani kameny, ani svíčky, ani vykuřovadla, nic z toho 🙂

Dotaz: A ještě by mě zajímalo, jestli pracuješ s energii nebo s informacemi. Nebo s obojím? 🙂 🙂
Odpověď: Jak s energií, tak s informacemi pomocí Záměru a vizualizace. Pokud někdo není vizuální typ, dá se to obejít i jinými cestami pro tyto případy 🙂

Dotaz: Ahoj Kači, to je zajímavé ten kurz. Pro koho je to určeno?
Odpověď: Kurz – určený je jak pro úplné začátečníky v alternativnu nebo magii, tak pro pokročilé, kteří se chtějí naučit něco nového, co ještě nedělali. 🙂

Dotaz: Ty jo, já si to vůbec nedovedu právě představit 🙂
Odpověď: Budu tam učit základy magie a práce s energií a pak konkrétní techniky. Např. jak se ochránit před energetickými a psychickými upíry, jak se očistit, když přijdu např. z návštěvy nemocnice nebo domova důchodců a tak podobně 🙂 Taky čarování ve vztahu, když je druhý naštvaný a my nechceme, aby nás stáhl sebou a chceme co nejdřív zase pohodu. 🙂  Bude tam 12 různých technik nebo výukových videí a skupinka na FB k tomu přidružená, kde se o tom budeme bavit. 🙂

Dotaz: A funguje to u každého?
Odpověď: Pokud má dost síly, tak ano, u každého. 🙂 Jsou to techniky práce se sebou, nejsou to žádná mimosmyslová vnímání typu telepatie, telekineze a tak 🙂

Nebyl Tvůj dotaz zodpovězen? Napiš mi na iriskate@iriskate.cz.

Kdo Tě kurzem provede?

Kateřina Svobodová „aka“ Iris Kate

Přestože jsem vystudovala práva, magie, práce s energií, tajemno a záhady mě provázejí od malička. Už můj učitel v ZUŠ na základce mě učil dechem uzdravovat různé bolesti a nachlazení. (i to se dozvíš v kurzu)
Když jsem pak asi o 15 let později potkala svého učitele magie, moje cesta byla jasná. Učil mě přímo v praxi, ve vztahu s partnerem a rodinou. Později, když jsem pronikla do principu, mohla jsem už improvizovat a čarovat plně na míru situaci, ve které jsem se nacházela.

Řekly o magii s Iris Kate:

"Moc děkuji Káti za kurz, kterého jsem se nejprve zdráhala a váhala, zda se přihlásit. Měla jsem strach, že vyhodím peníze za něco, co ani nevyuziju a co bude stejně jen nějaké čarování se svíčkami a křišťálovou koulí. BA NAOPAK!! Její kouzla využívám dnes a denně i cestou z práce, obchodu nebo doma. Moc mi pomáhají v osobním i profesním životě a DEKUJI ❤ Káťa je skvělý člověk, ráda se vším pomůže, poradí a její videa byla pohlazením na duši. ❤"
Veronika Mlčochová
zlatá paní učitelka
"Na Katky kurz jsem se moc těšila, protože ji znám už dlouho a vím, že má o magii hluboké znalosti a všechno krásně propojené. A jaký byl kurz? Konečně mi někdo pořádně vysvětlil, jak je to s černou magií a že i já ji bez vědomého záměru mohu na někom dělat. Největší přínos pro mne měla technika zrcadlové kostky – jak odrazit negativní energii útočníka tak, že se mne nedotkne a vrátí se mu dokonce zpátky 🙂 . Obranná a ochranná kouzla jsou super 🙂 . Rozhodně nejvíc ale využívám techniku rekapitulace – jak se zbavit „blbého pocitu“ z nějaké situace, který ve mně přetrvává. Trápím se těmito „blbými“ pocity dost často a teď už nebudu 🙂 ."
Helena Sabolčáková
nadšenkyně lesních školek
"Díky, Káťo, žes mě zasvětila do tajů magie, ukázala mi, jak a proč si dělat ochranu nebo čistit bolavé věci z minulosti. Díky tvým instrukcím a podpoře jsem si vytvořila a prožila krásný narozenino-úplňkový rituál u moře. Díky za nahrávky, u kterých jsem se bavila i zírala, díky za možnost nasávat tvoje čarovací know-how a v praxi pak zkoušet, testovat a nechápat:))), co všechno je možné. ❤ Martina"
Martina H.
v utajení
"Tento kurz je iný ako ostatné. Hlavne kvôli tomu, že v iných sa nečaruje 😃. Popravde nevedela som čo si mám prakticky pod tým čarovaním predstaviť, predtým ako som išla do kurzu. Ale zostala som zaskočená ako jednoduché sú niektoré techniky. Bála som sa, že to nezvládnem, že to bude moc komplikované a tým pádom málo platné do každodenného života. Toto čarovanie mi prinieslo pokoj do života a že ho mám viac v rukách. Lebo pomocou správnych techník si viem pomôcť k lepšiemu zvládaniu života 🙂. Vyhovuje mi aj, že sa dá čarovať všade možné. Netreba na to špeciálne miesto. Katka čarovné techniky vysvetľuje tak, aby boli pochopiteľné aj nám začínajúcim čarodejkám 😃. Postupne každý týždeň pribúdajú nové techniky. Pekne do seba zapadajú nové informácie a techniky. A je vlastne na nás, ktorú techniku použijeme v danom momente podľa potreby. Čo je super, kedže ich je veľa na výber. Katka je správny človek na sprevádzaní do tajov mágie."
Monika Lacková
tvořivý dobrodruh v Anglii
"Kurz Čarování s Káťou mi dal opravdu mnoho. Znala jsem z něj jen špetku, ale nepraktikovala ji. Díky Kačce jsem se dozvěděla spoustu potřebných, ucelených informací a know how, a to vše hezky krok po kroku včetně praktických, názorných ukázek. Bohužel jsem brzy po jejím kurzu musela pár kouzel vyzkoušet a používat, zároveň však bohudíky za ně! Kurz přišel do mého života v pravou chvíli, a to v době, kdy mi bylo nejhůř a čelila jsem energetickým útokům, které způsobovaly tlaky u srdce. Kouzla mě chránila, používala jsem některá i 2x denně a nejen psychicky, ale i fyzicky jsem se začala cítit o mnoho lépe. Velké díky Káťo za tvé dary, zkušenosti a umění předávat své dlouholeté znalosti v této oblasti. I ta je součástí našich životů, ať v ni věříme či nikoliv. Moc jsi mi pomohla! Též se mi líbila i podpora během kurzu, kdy pro nás Káťa byla vždy k dispozici. Kurz vřele doporučuji všem. 🙂 "
"Zpočátku jsem si nebyla jistá, co si pod pojmem čarování představit. Avšak Káťu už nějakou dobu znám a nejednou mi v určitých situacích pomohla na věc nahlížet jinak a nebo aplikovat čarovnou techniku, po které jsem se cítila lépe. Na kurz jsem se tedy s velkou dávkou zvědavosti těšila a potěšilo mě, že některé techniky mi mohou pomoci v každodenním životě. Vždy když se projdu hodně rušným městem nebo se snažím nakoupit v přeplněném obchodě, zavalí mě ohromné množství energií, se kterými jsem si dříve nevěděla rady a prostě jsem se pak musela "vzpamatovat" osamotě. Teď si provedu tunelové čištění klidně po cestě na tramvaj a je mi hned lépe. Čím častěji se technikám věnuji, tím lépe a rychleji fungují. Za kurz moc děkuji a vřele doporučuji."
"Kurz s Káťou mě překvapil svou hloubkou, širokým záběrem a spoustou praktických tipů ze života. Jsem typ člověka, co potřebuje konkrétní příklady, a těch je kurz plný 🙂 Káťa je velmi empatická a lidská, tak se budete cítit jako u kámošky na kafi. Chtěly byste si třeba zařvat z okýnka jedoucího vlaku? Joo? Káťa vám poví, proč do toho jít 🙂"
"Honem všichni sem, ať nepropásnete supr příležitost něco se naučit o realitě. Ano, slovo čarování ve mně nejdřív vzbudilo pouhou zvědavost a chuť si hrát jako malé dítě "na čarodějku", jenže tady se investice vyplatí, protože vše je energie, a tím pádem kurz o práci s energií je prostě základ pro vědomější život. A protože nám ve škole sice říkali, ať si umyjeme ruce, ale už například neříkali, jak se čistit energeticky, je potřeba si toto vzdělání doplnit. Dnes a denně máme mnoho myšlenek a pocitů a taktéž mnoho myšlenek, emocí a energií zpracováváme zvenčí od okolí. Co teda dělat například, když mi někdo "bere" energii? Jak mohu pomoci sobě i druhému při hádce, vyčerpání, nemoci? Jak být lepším člověkem a nepáchat černou magii ani nevědomě? A podobně. Díky Kači, že se můžeme inspirovat tvými bohatými mnohaletými zkušenostmi. Vděčnost."
Ivona Zálešáková
terapeutka psycho-energetické transformace a lektorka francouzštiny

základní balíček
(neomezeně)

   6 týdnů kurzu
  18  výukových videí
   8 týdnů mé podpory v FB skupině
   6 měsíců přístup k obsahu kurzu po skončení

VIP balíček
(8x)

   6 týdnů kurzu
   18 výukových videí
   8 týdnů mé podpory v FB skupině
   6 měsíců přístup k obsahu kurzu po skončení
  buď 2×15 nebo 1×30 min video hovoru jen ve dvou, kde probereme přímo Tvou situaci a ušijeme kouzlo nebo sestavu metod přímo na míru Tobě i mimo ty, které v kurzu probíráme

Kurz začíná 16. 11. 2022. Program trvá 6 týdnů. S tím, že do toho přijdou Vánoce a čas svátků.
Před Vánoci všichni uklízí bydlení, pečou a shánějí dárky, takže do toho shonu si dáme pauzu.
Kurz tak dokončíme až v lednu – 17. 1. 2023. Poté ještě dva týdny podpory ve skupině než ji archivuju.
První část skončí 12. videem 12. 12. 2022 (což se fakt hezky pamatuje). A poslední třetinu kurzu dáme za čerstva v novém roce od 4. 1. 2023.

DO ZAČÁTKU KURZU JE:
0 DNÍ

(pokud se chcete informovat o dalším běhu nebo máte jakoukoliv jinou prosbu či dotaz, nebojte se ozvat na mejl – iriskate@iriskate.cz)

Kde mě najdete?

WEB