1. týden kurzu

1. video

V prvním videu se dozvíme, co je to magie a proč byla po staletí stigmatizována a čarodějky pronásledovány. Podíváme se na dvě základní rozlišení magie podle způsobu použití, a to na černou a bílou a vědomou a nevědomou. A dozvíme se taky, jak v praxi na sobě poznat, jestli jsme prošli černou a nebo bílou magií.

2. video

Ve druhém videu si povíme více o energii jako takové. Jak funguje ve vztazích. Jak na prevenci vyhoření své energie. Také jak nebýt energetickým upírem a co je to karma. K praktickému provedení toho, co vysvětluju, použijeme hned dvě metody. Jednu prováděnou na sobě a druhou na svých blízkých. Využíváme v nich proudění ze dvou čaker, tedy jde o 4 metody celkem.

3. video

Podíváme se znovu do historie, tentokrát šamanské – z oblasti Mexika a Arizony, k Toltékům. Jejich osud z časů dobývání Ameriky Španěly nám má v dnešní době překvapivě mnoho co říct. Povíme si, jak být čarodějem všedního dne a dnešního světa. Zabrouzdáme i do tématu rituálů a šamanských rostlin. V kontextu toho zmíníme i nehmotný svět okolo nás. A na závěr, očekávaný domácí úkol z živlů. Svůj dominantní živel, který zjistíme díky stránce  www.najdise.cz, pak budeme používat v metodách živlové ochrany a živlového čištění. Ty přijdou ale až ke konci kurzu, protože jsou z těch energeticky náročnějších, zase ale nejsilněji působících.

Blue and Pink Watercolor Thank You Card(7)