2. týden kurzu

4. video

V tomto videu se naučíme ochrannou techniku tzv. parabolické kostky a nebo také zrcadlového vajíčka, jakožto o něco snáze představitelné obdoby parabolické kostky. V této souvislosti si povíme i o důležitosti přesného znění záměru, kterým čarujeme. Kostku si graficky můžete prohlédnout na stránkách Míry Zelenky – přímo tady.

5. video

V tomto videu se naučíme techniku odpojování spojení s někým dalším. Spojení se sice může obnovit později, pokud se něčím aktivuje, ale pro tu chvíli je zaslepené. Pomáhá to především po hromadných setkáních off-line na nějakém kurzu, ale i on-line, pokud je to intenzivní a mluvíme tam jak my, tak ostatní. Také po setkání se širší rodinou, kterou vidíme jednou za uherský rok.

6. video

V šestém videu se naučíme, jak používat techniku obranného zrcadlového vajíčka (což je opačné vajíčko, než to pondělní). Používáme ho, když víme konkrétně, kdo na nás útočí. Pokud to nevíme konkrétně, jen cítíme útok, tak použijeme parabolickou kostku a nebo zrcadlové vajíčko ochranné. Obranné vajíčko je vlastně taková technika osobní polepšovny. 🙂 A nejlépe po něm hned použít techniku odpojování, kterou jsem vysvětlila v pátém videu.

Blue and Pink Watercolor Thank You Card(7)