reference

"Jsou lidé, kteří na dálku vycítí energii jiného člověka. Takovými schopnostmi oplývá i Káťa Svobodová, neskutečně empatická a milá žena, která tvoří magické předměty se záměrem pro své klientky. Neuvěřitelně mě vystihla, i když jsme se osobně v životě nepotkaly, však mrkněte, co napsala. 🙂 Těším se, jak mě moje nové náušnice podpoří v práci s vámi, v motivování vás, v roztáčení a urychlování vaší energie! 🤩 Jsem nadšená, to bude prostě jízda!"
"Nina se ptá, jestli máš kouzelnou hůlku 🙂 No, děly se tu věci! Je to jiný... jde z toho energie. A je jakoby kompaktnější. Nemůžu ho skoro držet v rukou 😀 Raději jsem ho zase pověsila. Je to síla! A zážitek. Děkuju 🙂 Nina má miliardu otázek. Zajímá ji, jak čaruješ, rukama, tělem? A pořád tak zasněně říká: Ta Káťa umí fakt kouzlit!"
"Náušnice vyrobené pre mňa na mieru s názvom Bohyňa🙂 vždy keď si ich nasadim,tak sa tak aj cítim. Katka mala “ťažší” ukol,zadanie čo som jej zadala a zvládla to výborne . Tieto náušnice sú úplne iné než doteraz vyrábala a sú unikátne a ešte k tomu aj so Zámerom na mieru pre mňa. Ďakujem a veľmi si to vážim 😍 a Katkinu prácu zo ❤️ doporučujem ,robí to s nadšením a veľkou láskou a tieto náušnice sú toho dôkazom 💫💫💫"
"Již je to nějaký pátek, co jsem si u Katky objednala lapačové náušnice spolu se dvěma dalšími mini lapačky a všechny se záměrem. Tak nejen, že komunikace a veškeré ladění kolem (vybírání barev, kamínků, záměrů, peříček), byly s Katkou velice příjemné, tak i rychlost výroby a doručení předčily mé očekávání. Jinak Kačka mi poradila, abych na sebe nechala své náušnice se záměrem nějakou dobu působit. A že se mám ozvat za několik týdnů, zda vnímám změnu. No změna nastala hned po otevření balíčku 😃 Musím říct, že mé osobní lapačové náušnice s vetkaným záměrem působí stále intenzivně i po skoro 2 měsících a já se vnitřně naladila na daný záměr, který mě neuvěřitelně podporuje, posunuje. A bonus, cítím se s nimi hezky 🙏😇🌺 Děkuji Kači moc! Máš šikovné ruce a veliký dar ❤🥰"
"Na Katky kurz jsem se moc těšila, protože ji znám už dlouho a vím, že má o magii hluboké znalosti a všechno krásně propojené. A jaký byl kurz? Konečně mi někdo pořádně vysvětlil, jak je to s černou magií a že i já ji bez vědomého záměru mohu na někom dělat. Největší přínos pro mne měla technika zrcadlové kostky – jak odrazit negativní energii útočníka tak, že se mne nedotkne a vrátí se mu dokonce zpátky 🙂 . Obranná a ochranná kouzla jsou super 🙂 . Rozhodně nejvíc ale využívám techniku rekapitulace – jak se zbavit „blbého pocitu“ z nějaké situace, který ve mně přetrvává. Trápím se těmito „blbými“ pocity dost často a teď už nebudu 🙂 ."
Helena Sabolčáková
nadšenkyně do lesních školek
"Velice ráda doporučuji Kačku a její kouzelné lapače, do kterých pro Vás vloží záměr na přání. Mě takto vytvořila parádní osobní lapačové náušnice, které jsou nejen krásné s křišťálky a korálky, ale taky opravdu fungují. 🙂 Jejich záměr, který jsem si touto čarodějkou nechala do náušnic vložit, mi fungoval hned. Asi po 5 měsících jsem potřebovala záměr nový. Kačka mi vše vysvětlila a na dálku odstranila záměr původní, očistila je energeticky a poté vložila záměr nový. Je šikovná, spolehlivá, pečlivá a já velmi spokojená."
"Chtěla bych poděkovat za skvělou magickou práci Kateřině Svobodové. Její šperky- amulety- náušnice jako lapače snů, se mi již nějakou dobu dost líbily, ale protože náušnice moc nenosím, jen jsem si je prohlížela. A Káťa, jakoby to tušila, mi přivezla na návštěvu jiný dárek. A to nádhernou velkou Sovu, kterou v inspiraci stvořila pro Čarodějku. Jsem velmi vnímavá k použitým materiálům a speciální větvička z Citroníku, na níž sedí, dřevěné korálky z kůry kokosového ořechu v očích, zobáček ze stříbrné náušnice s perletí, vše mě mile oslovilo a vnímala jsem preciznost při její tvorbě a lásku k Matce Zemi. Nechala mě si vybrat účel, ke kterému bude sova sloužit s tím, že dodatečně proběhne na dálku její magická aktivace. Rozhodla jsem se pro podporu ochrany domu před negativní energií. Po naší domluvě jsem Sovu při aktivaci cíleně pozorovala. Protože sama s energiemi pracuji a citlivě je vnímám, byla jsem zvědavá na celý proces. Vnímala jsem, jako by se jí načechrala peříčka, začala více zářit, zrcátkový korálek na břiše se rozzářil a pohled nasměroval na vchodové dveře. Někdo to může ohodnotit jako subjektivní pocity, ale já si pak vše ověřila ještě v meditačním napojení na Vyšší Já, kde jsem vnímala, že se Sova-ochránkyně přidala do již stávajícího systému ochrany domu v energetických rovinách. Magickou práci kolegyně dokáži ocenit a velmi citlivě si vybírám, jestli a s kým se v podobném procesu propojím. Načítám si i danou bytost, zda opravdu „umí“ nebo o tom jen mluví, a řekla bych, že s Káťou jsme si dost sedly do noty."
"Tento kurz je iný ako ostatné. Hlavne kvôli tomu, že v iných sa nečaruje 😃. Popravde nevedela som čo si mám prakticky pod tým čarovaním predstaviť, predtým ako som išla do kurzu. Ale zostala som zaskočená ako jednoduché sú niektoré techniky. Bála som sa, že to nezvládnem, že to bude moc komplikované a tým pádom málo platné do každodenného života. Toto čarovanie mi prinieslo pokoj do života a že ho mám viac v rukách. Lebo pomocou správnych techník si viem pomôcť k lepšiemu zvládaniu života 🙂. Vyhovuje mi aj, že sa dá čarovať všade možné. Netreba na to špeciálne miesto. Katka čarovné techniky vysvetľuje tak, aby boli pochopiteľné aj nám začínajúcim čarodejkám 😃. Postupne každý týždeň pribúdajú nové techniky. Pekne do seba zapadajú nové informácie a techniky. A je vlastne na nás, ktorú techniku použijeme v danom momente podľa potreby. Čo je super, kedže ich je veľa na výber. Katka je správny človek na sprevádzaní do tajov mágie."
Monika Lacková
tvořivý dobrodruh v Anglii
"Kurz Čarování s Káťou mi dal opravdu mnoho. Znala jsem z něj jen špetku, ale nepraktikovala ji. Díky Kačce jsem se dozvěděla spoustu potřebných, ucelených informací a know how, a to vše hezky krok po kroku včetně praktických, názorných ukázek. Bohužel jsem brzy po jejím kurzu musela pár kouzel vyzkoušet a používat, zároveň však bohudíky za ně! Kurz přišel do mého života v pravou chvíli, a to v době, kdy mi bylo nejhůř a čelila jsem energetickým útokům, které způsobovaly tlaky u srdce. Kouzla mě chránila, používala jsem některá i 2x denně a nejen psychicky, ale i fyzicky jsem se začala cítit o mnoho lépe. Velké díky Káťo za tvé dary, zkušenosti a umění předávat své dlouholeté znalosti v této oblasti. I ta je součástí našich životů, ať v ni věříme či nikoliv. Moc jsi mi pomohla! Též se mi líbila i podpora během kurzu, kdy pro nás Káťa byla vždy k dispozici. Kurz vřele doporučuji všem. 🙂 "
"Od Katky jsem si nechávala nahrát do lapače kouzlo na míru pro posílení svého záměru. Účinek jsem cítila okamžitě. Občas se nedaří vše tak, jak jsme si vysnily, občas padáme a klopýtáme přes překážky. Je fajn nebýt na to sama a cítit podporu. Přestože se vše odehrálo na dálku pouze po messengeru, překvapil mě silný účinek kouzla, které přineslo okamžitou změnu vědomí. Káťo, děkuji!"
"Moc děkuji Káti za kurz, kterého jsem se nejprve zdráhala a váhala, zda se přihlásit. Měla jsem strach, že vyhodím peníze za něco, co ani nevyuziju a co bude stejně jen nějaké čarování se svíčkami a křišťálovou koulí. BA NAOPAK!! Její kouzla využívám dnes a denně i cestou z práce, obchodu nebo doma. Moc mi pomáhají v osobním i profesním životě a DEKUJI ❤ Káťa je skvělý člověk, ráda se vším pomůže, poradí a její videa byla pohlazením na duši. ❤"
Veronika Mlčochová
zlatá paní učitelka
"Díky, Káťo, žes mě zasvětila do tajů magie, ukázala mi, jak a proč si dělat ochranu nebo čistit bolavé věci z minulosti. Díky tvým instrukcím a podpoře jsem si vytvořila a prožila krásný narozenino-úplňkový rituál u moře. Díky za nahrávky, u kterých jsem se bavila i zírala, díky za možnost nasávat tvoje čarovací know-how a v praxi pak zkoušet, testovat a nechápat:))), co všechno je možné. ❤ Martina"
můjDuhový04
Martina H.
zatím v utajení
LUCČIN POPIS DOJMU Z VĚJÍŘE PO VLOŽENÍ ZÁMĚRU: "Mmmm, krásné, energie zesílila, trošku se mi zamotala hlava, když jsem si ho znovu vzala do ruky 🙂 Je to boží, propojuje do hloubky směrem nahoru i dolů..."
"Zpočátku jsem si nebyla jistá, co si pod pojmem čarování představit. Avšak Káťu už nějakou dobu znám a nejednou mi v určitých situacích pomohla na věc nahlížet jinak a nebo aplikovat čarovnou techniku, po které jsem se cítila lépe. Na kurz jsem se tedy s velkou dávkou zvědavosti těšila a potěšilo mě, že některé techniky mi mohou pomoci v každodenním životě. Vždy když se projdu hodně rušným městem nebo se snažím nakoupit v přeplněném obchodě, zavalí mě ohromné množství energií, se kterými jsem si dříve nevěděla rady a prostě jsem se pak musela "vzpamatovat" osamotě. Teď si provedu tunelové čištění klidně po cestě na tramvaj a je mi hned lépe. Čím častěji se technikám věnuji, tím lépe a rychleji fungují. Za kurz moc děkuji a vřele doporučuji."
"Kurz s Káťou mě překvapil svou hloubkou, širokým záběrem a spoustou praktických tipů ze života. Jsem typ člověka, co potřebuje konkrétní příklady, a těch je kurz plný 🙂 Káťa je velmi empatická a lidská, tak se budete cítit jako u kámošky na kafi. Chtěly byste si třeba zařvat z okýnka jedoucího vlaku? Joo? Káťa vám poví, proč do toho jít 🙂"
"Honem všichni sem, ať nepropásnete supr příležitost něco se naučit o realitě. Ano, slovo čarování ve mně nejdřív vzbudilo pouhou zvědavost a chuť si hrát jako malé dítě "na čarodějku", jenže tady se investice vyplatí, protože vše je energie, a tím pádem kurz o práci s energií je prostě základ pro vědomější život. A protože nám ve škole sice říkali, ať si umyjeme ruce, ale už například neříkali, jak se čistit energeticky, je potřeba si toto vzdělání doplnit. Dnes a denně máme mnoho myšlenek a pocitů a taktéž mnoho myšlenek, emocí a energií zpracováváme zvenčí od okolí. Co teda dělat například, když mi někdo "bere" energii? Jak mohu pomoci sobě i druhému při hádce, vyčerpání, nemoci? Jak být lepším člověkem a nepáchat černou magii ani nevědomě? A podobně. Díky Kači, že se můžeme inspirovat tvými bohatými mnohaletými zkušenostmi. Vděčnost."
Ivona Zálešáková
terapeutka psycho-energetické transformace a lektorka francouzštiny